Het team

Medewerkers algemeen

Wij maken graag persoonlijk kennis met u. U mag altijd rechtsstreeks contact met ons opnemen om uw vragen en opmerkingen met ons te delen. Leuker is als we u persoonlijk mogen verwelkomen op onze mooie locatie. Tot snel!

Wilco Schrijver

Manager

wilco@devoorstevenne.nl

0416-374478

Direct mailen

Paul van de Wiel

Beheer

paul@devoorstevenne.nl

0416-374478

Direct mailen

Ilse Theuns

Sales / Marketing / Front- Backoffice

ilse@devoorstevenne.nl

0416-374478

Direct mailen

Rianne van der Velden

Financiele administratie

rianne@devoorstevenne.nl

0416-374478

Direct mailen

Sylvia de Pinth

Techniek

sylvia@devoorstevenne.nl

0416-374478

Direct mailen

Marco Peek

Horeca Manager

marco@devoorstevenne.nl

0416-374478

Direct mailen

Medewerkers horeca

Monique Kolmans
Lisa Timmersmans
Anne Vera Gijtenbeek

Gastvrouwen & -heren

Ans van Iersel
Jan Serraris
Joke Serraris
Adrie van Bladel
Ria van Bladel
Diana Klerx
Jolanda Storcharts